KONST / Litografier / Litografi 16152023
nr 1615 2023
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x36 cm. Signerad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:40:39
22/4 18:35:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr